Ako vnútri,
tak navonok

Obojstranný obereg

  • Obojstranný obereg
  • Obojstranný obereg - prvá strana
  • Obojstranný obereg druhá strana
12,50
skladom
Obojstranný obereg
Obj. čislo:
10014

Obojstranný obereg

Na vrchole oboch strán sú zobrazené hlavy zvierat. V strede lícnej strany je Jarilo Slnko, na rube je Valkýria. Medvedia stupaj symbolizuje Boha Velesa.                                                                  

Svätý Dar
Symbolizuje Starovekú Posvätnú severskú rodnú zem bielych národov -  Daariu, teraz nazývaná Hyperborea, Arktida, Severia, Rajská zem, ktorá sa nachádza v Severnom oceáne a zahynula v dôsledku Prvej Potopy. Oproti je kríž Ratiborec

Valkýria

Ohnivý symbol vojenskej Udatnosti, Statočnosti a Odvahy. Obvykle sa zobrazoval na vojenskom brnení, zbraniach, a tiež na vojnovýchh vlajkách, práporoch a zástavách kniežacích družín. Verilo sa, že oslepuje oči nepriateľov a bráni im utiecť z bojového poľa. Po bokoch je Svarožič - Symbol Nebeskej Sily Boha Svaroga, ochraňujúci v pôvodnom stave všetky mnohoobrazné formy Života vo Vesmíre. Symbol ochraňujúci rôzne existujúce Rozumné formy života od Duševnej a Duchovnej degradácie, a tiež od úplného náhleho zničenia ako Rozumného druhu. ,

Oproti je Hviezda Lady Bohorodičky - Hviezda Rusi

Je to a Počiatok Múdrosti, ktorú nahromadili predchádzajúce generácie. Vďaka uvedomenia si moci svojho Rodu Hviezda Rusi dá človeku dôveru a odvahu. Hviezda Lady môže byť univerzálnym oberegom pre obydlia. Celkovo symbolizuje Matku - Ladu Boborodičku, dávajúcu život mnohým slovanským Bohom, Matku - Zem (Matku Šíru Zem) i Matku Nebies (Matka Sva). Je to zložitý, hlboký a celistvý obraz, ktorý je jednoducho nemožné pochopiť bez štúdia pôvodnej slovienskej kultúry. Použitie - ako bežný domáci ornament, ktorý v oberegovej symbolike predstavuje celistvú ochranu človeka pred temnou energiou.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.