Ako vnútri,
tak navonok

Hviezda Lady

  • Hviezda Lady
  • Hviezda Lady v kruhu
7,50
na objednávku
Lada predstavuje Matku – Bohorodičku, bytosť dávajúcu život mnohým našim Bohom, Matku – Zem a Matku Nebies (Matka SVA). Hviezda Lady Bohorodičky predstavuje celistvú ochranu Človeka pred temnou energiou.
Obj. čislo:
10008

Hviezda Lady

Lada predstavuje Matku – Bohorodičku, bytosť dávajúcu život mnohým našim Bohom, Matku – Zem a Matku Nebies (Matka SVA). Hviezda Lady Bohorodičky predstavuje celistvú ochranu Človeka pred temnou energiou.

Lada Bohorodička je ľúbiaca a nežná matka Väčšiny Svetlých Bohov Veľkej Rasy, Bohorodička-Ochrankyňa všetkých národov Veľkej Rassénie (územia, na ktorom sa usídlila Veľká Rasa t.j. Slovanské a Árijské plemená a národy) a Čertogu Losa na Svarožom kruhu.

Bohorodička Lada prináša do života ľudí domácu pohodu, priateľskú láskavosť, ľúbosť, pokračovanie Rodu, mnoho detí, vzájomnú pomoc, rodinnú usporiadanosť, vzájomnú úctu. Preto sa o takýchto Rodinných Zväzoch hovorievalo, že v nich kraľuje iba Lad a Ľúbosť.

Lada je ženskou projekciou Roda. Bez tejto životodarnej energie by Rod nikdy nedokázal rodiť sám seba. A presne toto Rod aj robí na úsvite každého mladého Vesmíru, ktorý spúšťa. Lada je Najvyššia tvorivá forma Prameňa Vesmíru, je to mohutná energia tvorivého budovania. Jedine ona je schopná nechať vybuchnúť pórovitú štruktúru Nadkozmickej Navi, kde sa nahromadili už zrealizované vôľové a mentálne sily Roda. Ba čo viac, ešte aktivizuje driemajúce informačné pole do tvorivej budovateľskej práce. Rod nemôže rodiť samého seba, nevyhnutne preto potrebuje Ženskú tvorivú energiu Lady. Táto Sila budovania a rodenia napĺňa sebou nie iba Roda, ona je tvorivým potenciálom všetkých najvyšších Bohov Vesmíru. Práve Ju prastarí Árijci nazývali Matkou Sveta, ktorou ona v skutočnosti aj je. Jej nehynúci obraz vyrezávali naši Predkovia z mamutích klov aj tesali z kameňa, keď sa borili o prežitie v nepredstaviteľných podmienkach globálneho zemského ochladenia, ktoré nastalo pred 13 020 rokmi. Je pozoruhodné, že nezobrazovali samotného Roda, ale jeho Ženskú, všetkému život dávajúcu formu. Je očividné, že v Dobe ľadovej bola životná energia Lady najvýraznejšia.

Čo do podstaty, nie Rod, ale Lada spravuje Svet, to Ona spustila mechanizmus zrodenia Vesmíru a uvoľnila cestu mužskej forme Roda. Ona je vo svojich rozličných prejavoch Ženským potenciálom všetkých Najvyšších Bohov.

Parametre

Na sklade skladom 5+

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.