Ako vnútri,
tak navonok

Firemný blog

Hyperborea Heliopolis  - projekcia súhvezdia Oriónu.
12.12.2018

Hyperborea Heliopolis - projekcia súhvezdia Oriónu.

Tradícia Starého Egypta vo svojich letopisoch zachovala informácie o "palácoch bohov", ktoré v "Časoch Prvej histórii" existovali niekde na severe našej planéty pred tým, než to bolo zničené obrovskými záplavami. Najmä, podľa "textov staviteľov" starobylého egyptského chrámu v Edfu, bol prvý chrám bohov prvýkrát umiestnený na mieste "Duat 'n Ba" a "bol orientovaný podľa Orionu".

Kruh Bohov s veľkým kamenným trónom na Kole
11.12.2018

Kruh Bohov s veľkým kamenným trónom na Kole

Expedícia Ruskej geografickej spoločnosti objavila na ostrovoch v Bielom mori kamenné obrazy starovekých bohov, pozostatky pravekých svätyň, bludiská a kamenné pyramídy, ktoré boli postavené oveľa skôr ako egyptské. Na jednom z ostrovov Bieleho mora vedci našli Kamenný trón, o ktorom sa písalo v starobylom egyptskom manuskripte.

Záhada na Urale – mesto Arkaim
12.12.2018

Záhada na Urale – mesto Arkaim

V súčasnej dobe po celom svete existujú tisíce tajomných miest. Mnoho z nich sú mystické alebo abnormálne. Strácajú sa tam ľudia, spomaľuje sa čas, lietajú veci, objavujú sa duchovia. Najznámejšie z nich je záhadný Bermudský trojuholník alebo anglický Stonehenge. Málokto avšak vie, že v počte abnormálnych a mystických miest s istotou prvé miesto drží Rusko.

Význam symbolov
12.12.2018

Význam symbolov

Starosloviensky slnečný (solárny) symbol nazývaný aj ako Perúnova hviezda alebo Kvet života. Perúnov kvet je jedným z najstarších symbolov Slovienov. Slovienmi je vnímaný ako ochranný symbol, ktorý chráni náš rod pred ohňom, bleskom, búrkou a vojnou. Je to symbol slnka a svetla a vyžaruje pozitívnu energiu.

Po kom máme reč?
12.12.2018

Po kom máme reč?

Po našich Predkoch máme reč. Krásnu, ľúbozvučnú, živú. Slovom môžeme potešiť, poradiť, rozveseliť, ale aj nahnevať a ublížiť. Slovo je energia a tá môže slúžiť, alebo ničiť - podľa toho, ako a kto ju používa. Dôležitý nie je len obsah vysloveného, ale aj forma (sila, city a energia vložená do reči).

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.