Ako vnútri,
tak navonok

Firemný blog

Kto a prečo postavili pyramídy?
02.01.2019

Kto a prečo postavili pyramídy?

Autor: Alexej Kulagin
 

V rôznych častiach našej planéty sú roztrúsené ohromujúce pamiatky starovekých civilizácií: pyramídy a ďalšie megalitické stavby. Na Zemi sú doslova stovky megalitov a pyramíd rôznych veľkostí a štýlov v Európe, v Afrike, na Strednom a Ďalekom Východe, v juhovýchodnej Ázie a na Tichomorských ostrovoch, v Severnej a Južnej Amerike, a aj na morskom dne a v Antarktíde. Megality v rôznych častiach sveta sú si svojim „rukopisom“ stavebných technológií veľmi podobné a dá sa povedať, že vyspelosť starých civilizácií na rôznych kontinentoch bola príbuzná.  

 

Ruské nápisy na sochách bohoch Egypta a Izraela
01.01.1970

Ruské nápisy na sochách bohoch Egypta a Izraela

Akademik V. A. Čudinov

"Dlho som mal podozrenie, že Egypťania a Izraelčania sa v dávnych dobách usadili na území starovekých Rusov a vstúpili do ich kultúry. Preto som sa snažil ukázať, že medzi niektorými egyptskými a ruskými slovami existujú podobnosti a egyptské hieroglyfy obsahujú písmená protocyriliky (písmená pochádzajúce z cyriliky, pozn. prekl.).

Mňa však teraz zaujímajú obrazy bohov z týchto miest:

Bohyňa Isis
Kráľovná Hatšepsut
Faraón Ramses III.
Bohyňa Hathor zo Sinai
 
Hlava Kanaánskej kultovej sochy
Hlinená kultová maska z Hazoru
Lev z Hazoru

PS: Pre pochopenie - juh Európy a sever Afriky predstavoval tzv. Jarovú Rus, tj Jara Rus. Pre južný dialekt je typická výslovnosť Arova Rus, alebo, „akávska“ varianta Arába, Arábia. Do tejto Arábie, okrem terajšieho Arabského polostrova, patrili i mnohé k nemu priľahlé zeme.

 

Tajomstvo kameňa Roseau
01.01.1970

Tajomstvo kameňa Roseau

O kameni Roseau je známe toto: v roku 1927 ho našiel obyvateľ rovnomenného mestečka Roseau (Rozier) v štáte Minnesote, USA, Jack Nelson. Vykopal ho vo vlastnej záhrade, ktorá sa nachádzala na mieste starovekého indiánskeho osídlenia. Tam sa neraz našli kamenné kladivá, hroty šípov, úlomky keramiky, zvieracích kostí. V ten deň v Jackových rukách sa objavil dobre zachovaný kameň o priemere asi päť centimetrov s miniatúrnym zobrazením ľudskej tváre a s nápisom na páske širokej asi centimeter. Tento kameň bol majstrovsky opracovaný. Nelson odovzdal svoj objav slávnemu americkému antropológovi a odborníkovi na staroveké texty Johnovi Jaggerovi (1871-1959) z Minneapolisu.

 

Stotisícročné špirály
01.01.1970

Stotisícročné špirály

Na Zemi sa neustále objavujú veľké množstvá artefaktov - objekty typicky technokratického pôvodu, ktorých vek činí od stotisíc až do miliónov rokov. Tieto nálezy nie sú preskúmané, vysvetlenia ich výskytu sa nehľadajú a nie sú diskutované na verejnosti! T.j. existuje tu dôvod zatajenia týchto zaujímavých a veľmi dôležitých informácií. Áno, dá sa to chápať, či oficiálne priznať to, čo aj tak už dávno všetci vedia, že by sa potom musela revidovať takmer celá oficiálna „veda", ktorá nám tak tvrdošijne klame niekoľko storočí. Jedným z týchto artefaktov, všeobecne známych a vedcami neustále ututlávaných, sú mnohé volfrámové špirály s molybdénovým jadrom, ktoré sa našli na Urale v blízkosti polárneho kruhu. 

Tisulský objav
26.12.2018

Tisulský objav

"Priezvisko hlavného hrdinu, ktorý mi porozprával tento príbeh, neprezradím. Z osobných dôvodov..."

                                                                                                                                           Fjodor Perfilov

Mapa stvoriteľa
26.12.2018

Mapa stvoriteľa

V apríli 2002 časopis "Itogi" publikoval článok Stepana Krivošejeva a Dmitrija Plenkina, v ktorom sa píše o úžasnom objave baškirských vedcov. Neskôr sa tento článok objavil pod názvom „Mapa stvoriteľa“. Dňa 21. júla 1999 prvý fragment tejto úžasnej trojrozmernej mapy, vytlačenej na podklade z pevnej skaly - dolomitu, objavil Alexander Čuvyrov, profesor Baškirskej Štátnej Univerzity. Ale hlavným úspechom nebol ani tak objav kamennej mapy, ale v tom, že nájdený fragment bol zobrazením územia, ktorá bola vedcom dobre známa. Iba vďaka tejto šťastnej náhodnej okolností boli schopní identifikovať nález ako mapu.

Kedyže sa zrodila civilizácia?
14.12.2018

Kedyže sa zrodila civilizácia?

Výtvory ľudských rúk, zamurované v skalách, ktorých vek sa datuje niekoľko miliónov rokov, sa ešte donedávna ignorovali. Dokonca i samotní vedci a historici. Veď nálezy narúšali všeobecne uznávanú skutočnosť o evolúcii človeka a vznik života na Zemi. A aké artefakty sa to našli v horninách, keď, podľa existujúcej teórie vzniku a vývoja človeka, by tam nemalo absolútne nič byť?

Hyperborea Heliopolis  - projekcia súhvezdia Oriónu.
12.12.2018

Hyperborea Heliopolis - projekcia súhvezdia Oriónu.

Tradícia Starého Egypta vo svojich letopisoch zachovala informácie o "palácoch bohov", ktoré v "Časoch Prvej histórii" existovali niekde na severe našej planéty pred tým, než to bolo zničené obrovskými záplavami. Najmä, podľa "textov staviteľov" starobylého egyptského chrámu v Edfu, bol prvý chrám bohov prvýkrát umiestnený na mieste "Duat 'n Ba" a "bol orientovaný podľa Orionu".

Kruh Bohov s veľkým kamenným trónom na Kole
11.12.2018

Kruh Bohov s veľkým kamenným trónom na Kole

Expedícia Ruskej geografickej spoločnosti objavila na ostrovoch v Bielom mori kamenné obrazy starovekých bohov, pozostatky pravekých svätyň, bludiská a kamenné pyramídy, ktoré boli postavené oveľa skôr ako egyptské. Na jednom z ostrovov Bieleho mora vedci našli Kamenný trón, o ktorom sa písalo v starobylom egyptskom manuskripte.

Záhada na Urale – mesto Arkaim
12.12.2018

Záhada na Urale – mesto Arkaim

V súčasnej dobe po celom svete existujú tisíce tajomných miest. Mnoho z nich sú mystické alebo abnormálne. Strácajú sa tam ľudia, spomaľuje sa čas, lietajú veci, objavujú sa duchovia. Najznámejšie z nich je záhadný Bermudský trojuholník alebo anglický Stonehenge. Málokto avšak vie, že v počte abnormálnych a mystických miest s istotou prvé miesto drží Rusko.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.